Gözdeler Otomotiv

“Kauçukta Sınırsız Dünya…”

1998 yılında Gözdeler Otomotiv Yapı Malzemeleri ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti olarak kurulmuş olup, sektördeki bilgi birikimi ve tecrübesiyle otomotiv alanında oto cam lastikleri satışı ile ticaret hayatına başlamıştır. Sektörde kısa zamanda adını duyurarak kendini kanıtlayan firmamız, gelen farklı talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda “sızdırmazlık ürünlerinin” kullanıldığı her sektörde faaliyetlerine artan bir başarı ile devam etmektedir.

 

Gözdeler Otomotiv

Gözdeler Otomotiv

 

2008‘den bu yana çalışmalarına hız veren firmamız, satış ağını güçlendirip tecrübesiyle birlikte 2012 yılında sızdırmazlığın aranan ismi konumuna gelmiştir. Şu an Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde eğitimli satış personeli ile hizmet vermektedir.

Güçlü teknik altyapısı ve tecrübeli çalışanlarına sahip firmamız; müşteri taleplerini karşılamak üzere; yeni ürün tasarım, kalıp ve tedariğini sağlayabilecek teknik donanıma sahiptir. Bütün süreçleri ISO 9001:2008 kalite sistem garantisi altındadır.

Son 5 yıldır; lastik fitilin ve bilimum kauçuk, plastik, silikon ve türevlerinin kullanıldığı her alanda yenilikçi anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

2008’den bu yana;Ukrayna, Bulgaristan, Yunanistan, Moldova ve Rusya’ya düzenli aylık dönemlerde ve diğer Avrupa ülkelerine ise yıllık olarak ihracatımız sürekli artarak devam etmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ile kendini kanıtlamış olan Gözdeler, “Kauçukta Sınırsız Dünya” vizyonu ile yeteneklerimizin ne denli sonsuz olduğunu da özellikle vurgulamıştır. Bu, yenilikçi ve sürdürülebilir bakış açımız, müşterilerimizden haklı bir kabul ve sürekli destek görmemize neden olan en önemli kritik etkendir.

Yüksek kalitede ürünler sağlarken, rekabetçi fiyat anlayışımız ile her zaman çözüm ortağınız olmaya kendimizi adadık.

15 yıldır bizler ile beraber bu yolda ilerleyen ve büyümemize katkı sağlayan siz değerli dostlarımıza teşekkür ederiz.

Hedefimiz; kalitede sürdürülebilirlik ve koşulsuz başarıdır.

FAALİYET ALANLARI

Otomotiv, İnşaat, mobilya, Tekstil Makinaları Sanayi,  Cephe Kaplama, Ağır Makina Sanayi, Araç Üstü Ekipman, Konteyner-Kabin-İş Makinası, Isıtma-Soğutma Sanayi, Çelik Kapı-Ahşap Kapı, Mobilya, Vagon Sanayi, Medikal, Çelik Eşya Üreticileri, Kalıpçılık olarak sıralanabilir. Detaylar için tıklayınız..